vsnet.dkTILBUD
Emerio SC-129406
Se flere billeder
Emerio

Emerio SC-129406

379,00 kr
Annonce Køb her

Beskrivelse

Emerio Emerio SC-129406. Kategori: Andre koekkenapparater. Pris: 379.00 kr. Med denne simple og elegante slow cooker fra Emerio bliver maden tilberedt langsomt, hvilket resulterer i et meget smagfuldt måltid med møre ingredienser, samtidig med at smag og næringsstoffer bevares godt. Emerio slow cookeren er meget energieffektiv, h Køb hos Proshop.dk.

Ofte stillede spørgsmål

Hvad er navnet på produktet?

Produktet hedder Emerio SC-129406.

Hvad koster Emerio SC-129406?

Emerio SC-129406 koster 379,00 kr.

Hvilket mærke står bag Emerio SC-129406?

Emerio SC-129406 er fra mærket Emerio.

Hvad er EAN / Produktid for Emerio SC-129406?

EAN / Produktid for Emerio SC-129406 er 3442447.

Hvilken kategori tilhører Emerio SC-129406?

Emerio SC-129406 findes i kategorien Andre koekkenapparater.

Hvor kan jeg købe Emerio SC-129406?

Du kan købe Emerio SC-129406 hos Proshop.dk.

Du er måske interesseret i